Aktuale

Vidhet ari dhe para në një shtëpi

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Uglar të Graçanicës ku njësia policore ka arritur ta arrestojë të dyshuarin dhe gjatë kontrollimit të shtëpisë së tij i janë gjetur dhe konfiskuar sasi e konsiderueshme e stolive të arit dhe disa orë dorë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/