ShowBiz

Vijnë fotografi me skena të nxehta të Valdrin Sahitit dhe gruas së tij

Valdrin Sahiti dhe e dashura e tij Edita Ramadani tashmë i kanë dhënë fund jetës së tyre ‘single’.

Mbrëmë kuroëzuan lidhjen e tyre me martesë me një dasmë private në Las Vegas, shkruan Indeksonline.

Nuk janë ndalur as imazhet nga Valdrini. E fotot e fundit vërtetë janë për tu komentuar, çifti janë shfaqur tejet seksi nga shtrati.

Aty shihet Valdrini teksa përkëdhelë tashmë gruan e tij.

the authorE B