Aktuale

Vodhi cigare në një kioskë në Deçan, arrestohet

Pas hetimeve të zhvilluara gjatë ditës së djeshme Policia ka njoftuar se është identifikuar dhe është arrestuar një person, pasi që i njëjti në nëntor të këtij viti, ka depërtuar me forcë në kioskën e viktimës dhe ka vjedhur cigare të llojeve të ndryshme.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Deçan./KosovaPress/