Aktuale

Vrau veten për të dashurën, nëna e 20-vjeçarit: Akoma s’më besohet

Ngjarja e rëndë në Fier ku humbi jetën 20-vjeçari”20-vjeçariakoma është e pabesueshme për familjen e tij. Eneo Ferko ndërroi jetë mëngjesin e së martës në spitalin e Fierit. 20-vjeçari” 20-vjeçari kishte disa ditë që qëndronte fjalëpakë dhe asaj nuk i ka rënë në sy ndonjë ngarkesë më shumë.

E marrë në pyetje nga uniformat blu, ajo ka thënë se nuk e kishte idenë pse i biri i kishte dhënë fund jetës.Ishte djalë i komunikueshëm dhe shumë paqësor. Jemi të shokuar. Nuk e dija se djali im do të shkonte deri këtu. Dukej i fortë dhe e donte jetën. Nuk më besohet se e zgjidhi kështu,-ka thënë ajo.I riu jetonte në një shtëpi me qira me të ëmën e cila kishte 10 vite që ishte divorcuar nga babai i tij. /albeu.com/

the authorE B