Rajon & Botë

Vuçiq: Së shpejti takohem me Putin-in, ndoshta para zgjedhjeve

vKryeministri serb njëherësh kandidat në zgjedhjet presidenciale, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se së shpejti do të takohet me presidentin rus, Vladimir Putin, me gjasë para zgjedhjeve, transmeton Indeksonline.

Gjatë prezantimit të Shërbimit të Transmetimit Publik, Vuçiq ka thënë se me Putin-in deri tani është parë nëntë herë, dhe se do të takohen përsëri.

the authorE B