Aktuale

VV prezanton Albin Kurtin dhe deputetët

Lëvizja Vetëvendosje po bën prezantimin e kandidatit për kryeministër Albin Kurti dhe kandidatëve për deputet.

Ky prezantim po bëhet në sallën e kuqe të Pallatit të Rinisë, ku të pranishmëve do t’i drejtohet lideri i VV-së, Visar Ymeri, si dhe kandidatit për kryeministër Albin Kurti./KosovaPress/