Sport

Wenger shokon Granit Xhakën (Foto)

Granit Xhaka pritet të jetë në bankën rezervë për ndeshjen e sotme ndaj Sutton United, e cila luhet nga ora 20:45 në kuadër të FA Cup.

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të Sutton Unitedit dhe Arsenalit, përcjell Express.

Arsen Wenger ka vendosur që Granit Xhakën ta lërë në bankën rezervë për këtë ndeshje. Kurse, Shkodran Mustafi pritet të luajë nga minuta e parë. /Express/