Sport

Xhaka nuk ndalet, shënon sërish supergol për Arsenalin (Video)

Granit Xhaka ka shënuar gol duke zhbllokuar rezultatin në ndeshje me Nothigham.

Mesfushori shqiptar ka shënuar në minutën e 29-të.

Ai shënoi me një gjuajtje të fortë nga më larg se 25 metra.

Ndeshja është e vlefshme për Kupën EFL dhe skuadra që fiton kalon tutje.