ShowBiz

Xhensila ka dy fjalë për projektin e ri filmik të Besit

Xhensila e ka uruar Besin për filmin e ri.

Bes Kallaku përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti lansohet projekti i tij i ri filmik, shkruan lajmi.net.

Aktori ka marrë përkrahje nga partnerja e tij, këngëtarja Xhensila Myrtezaj, e cila është e bindur për suksesin e këngës së re.

“Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e cdo projekti tendin, aq me teper ketij ne te cilin kam qene deshmitare e cdo dite pune tenden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah”, ka shkruar Xhensila.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Xhensila Myrtezaj është “Sekreti im”, në duet me Pirro Çakon. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli