ShowBiz

Xhensila Myrtezaj thyen palestrën, publikon momente gjatë stërvitjes

Pasi solli në jetë vajzën e saj Ajkën, tashmë këngëtarja shqiptare po i dedikohet më tepër vetes.
Xhensila Myrtezaj paraditen e sotme ka ndarë një video ku duket mjaft e zellshme në ushtrimet e palestrës.

Ajo ka befasuar të gjithë që edhe pse një nën e re duket në formë mjaft të mirë trupore.

Pamja e saj e ka një shpjegim dhe veç geneve një rol mjaft të rëndësishëm e paska dhe palestra. /Gazeta Express/