ShowBiz

‘Xhesika’ e penduar, po e mundon ndarja me Brunon

Aktorja e ‘O sa mire’, ‘Xhesika’ mori vëmendje të madhe me rolin e saj nga ky serial, janë format trupore të bollshme të aktores që tërhoqën vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Arta Nitaj apo ndryshe me emrin më të njohur ‘Xhesika’ u përfol aq shumë për jetën private, dhe lidhjet e saj të mundshme, edhe pse si duket është pa fat, sepse këto marrëdhënie të saja nuk zgjasin shumë.

Kishte zëra se ajo ishte në lidhje me këngëtarin Brunon, ata përveç që patën një bashkëpunim, nga ajo që deklaroi Bruno në një interviste në raport me Artën e cila ishte pjesë e video klipit në këngën ‘A më do’ tha se nuk ishte keq për aq sa zgjati, që i bijë se rrugët e tyre janë të ndara në mes tyre nuk ka asgjë.

Aktorja ka publikuar minuta më parë një fotografi, ku më ndryshe se herave të tjera, Arta në këtë imazh të jep atë përshtypjen, se ëshë në kujtime, dhe e penduar. A thua kaq shumë është duke e munduar kjo ndarje, ku edhe Bruno nuk duket se është duke e kaluar lehtë.