ShowBiz

“Xhesika” tregon të pasmet bombastike në bikini (Foto)

Për format e saj bombastike shumë kush mund ta ketë lakmi.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Nitaj e cila nga një modele e panjohur për publikun, arriti të bëhet lajm në mediet rozë që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”, transmeton Gazeta Express.

Arta që në paraqitjen e saj të parë ka mahnitur publikun me bukurinë dhe format e saj bombastike e të cilat aspak nuk heziton t’i shfaq para të gjithë fansave të saj.

Misi i “O sa mirë”, nuk po ndalet duke postuar imazhe tejet provokuese nga pushimet.

Në imazhin e fundit Arta shihet në bikini duke vënë në pah të pasmet e saj.

the authorE B