AktualeShowBiz

Yll Limani i shpreh ‘dashurinë’ reperes

Yll Limani, nuk ka hezituar t’i shpreh ‘’dashurinë’’ njërës ndër reperet më të njohura, Loredanës.

Ylli që gëzon raporte të mira me shumicën e artistëve, vazhdimisht e pohon madje edhe në koncertet që mban me ta.

E në një video që po qarkullon në Tiktok, Ylli shihet duke i thënë ‘’të dua’’ reperes Loredana, anipse kjo e fundit nuk i kthen ndonjë përgjigje.

Nuk vonoi shumë dhe fansat e shpërndanë këtë moment në të gjitha rrjetet sociale.