ShowBiz

Yll Limani sërish i këndon dashurisë dhe vuajtjes

Yll Limani e ka paralajmëruar këngën e re.

Këngëtari Yll Limani e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Ai sërish i këndon dashurisë në një këngë ritmike e cila ani pse e tillë e nxjerr Yllin të vuaj.

“Nese je tu m’thirr me ardh mi marr senet e tua, i kom kall”, thotë një pjesë e tekstit.

Projekti i tij i fundit është ai me titull “Engjej”, i cili deri tani numëron një numër të madh klikimesh në Youtube.

the authorGazetaKNN