ShowBiz

Yllka Kuqi kthehet në kohë, kështu u duk në mbrëmjen e maturës

Yllka Kuqi ka treguar se si u duk në mbrëmjen e maturës.

Meqenëse është koha e mbrëmjeve të maturës, Yllka Kuqi e ka kujtuar të veten, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur ka zgjedhur që në Instagram ta publikoj një foto nga koha e shkuar, saktësisht nga mbrëmja e maturës.

Yllka në imazhin e publikuar shihet se në maturë është dukur tejet e thjeshtë.

“MyProm🙈viti yhyyy😂 Make up veq💄Hair by BekimLila❤️ e fustanin Tezja Bute❤️❤️❤️prej NewYorkCity”, ka shkruar ajo pranë postimit.Ndryshe sot është një këngëtare e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun./Lajmi.net/