ShowBiz

Yllka Kuqi zbulon detaje nga videoklipi i radhës

Këngëtarja së shpejti do vijë me projektin e ri.

Me anë të dy fotografive të publikuara në Instagram, Yllka njoftoj fansat e saj, shkruan lajmi.net.

E veshur me fustan të shkurt dhe të hapur në pjesën e sipërme të gjoksit do shfaqet paksa provokative.

Yllka nuk zbuloi datën e saktë të lansimit të këngës vetëm se shkroi “Coming soon”.

Ndryshe, ky do jetë projekti i parë për vitin 2021 nga Yllka./Lajmi.net/