Aktuale

Ymeri:Fitër Bajrami tregon sa rëndësi ka solidariteti

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, Albin Kurti dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti vizituan Bashkësinë Islame të Kosovës me rastin e Fitër Bajramit.

Në urimin e tij për Bajram, Ymeri tha se kjo është një festë që tregon se çfarë rëndësie ka komuniteti dhe solidariteti brenda një shoqërie./KosovaPress/

the authorE B