ShowBiz

Zaimina e zhveshur nga vaska me dedikim për të dashurin

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari aktualisht ndodhet në muajin e shtatë të shtatzënisë.

E njëjta vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Zaimina Vasjari është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, Vasjari ka publikuar një fotografi mjaft ‘të nxehtë’ aq sa edhe artistike në llogarinë personale në Instagram.

Këngëtarja shfaqet nudo në vaskë, e kthyer me shpinë nga kamera, teksa shijon pamjen jashtë dritares së dhomës në të cilën ndodhet.

Ndërsa vetëm pak minuta më vonë, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi tjetër, në të cilën shkruhet:

“Më puth mua poshtë dritës së mijërave yjeve”. Duket se Zaimina këtë dedikim kaq romantik e ka pasur drejt njeriut të jetës së saj.

the authorE B