ShowBiz

Zanfina i rikthehet jetës sociale, ndryshon në ‘look’ (Foto)

Muaj më parë këngëtarja kishte humbur nënën.

Kjo ka bërë që Zanfina Ismaili të ndal të gjitha aktivitetet muzikore, por edhe publikimet e fotografitë dhen videot në rrjetet sociale.

Por pas një periudhe të gjatë në jetën publike në veçanti, së fundmi ka filluar të tregohet më aktive.

 Pas një imazhi të publikuar me motrën Emën, Zanfina dje i ka lënë radhën një seflie ku vërehen ndryshime, transmeton Telegrafi.

Ajo është rikthyer në komplet zeshkane dhe duket se ky ndryshim ka qenë gjetje e duhur.

E gjithë kjo pasi që po merr komplimente prej fansave dhe miqve të vetë këngëtarja.