ShowBiz

Zbulohet i dashuri i ri i Rita Orës

Për romancën e tyre të mundshme është përfolur për më shumë se një vit.

Kështu, Rita Ora duket se më në fund e ka konfirmuar se është në lidhje dashurie me muzikantin, Andreë Ëattt, shkruan Mirror, transmeton arbresh.info.

Këngëtarja 27 vjeçare e lindur në Kosovë e ka dhënë lajmin në mënyrë indirekte përmes Instagramit duke shpërndarë një foto bashkë me të duke i bashkëngjitur edhe dy zemra.

Rita është e njohur për lidhjet e saj të shumtë dhe të shkurtra./arbresh.info/