ShowBiz

Zhadja shfaqet pa grim, nuk do ta njihni në foton e fundit

Ishte seriali më i dashur për audiencën në mbarë botë, bëhet fjalë për telenovelën Kloni që theu shumë rekorde.

Që nga transmetimi i asaj telenovele, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët që ishin pjesë e këtij seriali po punojnë në filma të rinj.

E aktorja kryesore në Klonin, (Zhade), Giovanna Antonelli tashmë po punon në një rol të ri.

Ajo duket se nuk e ka problem që të dalë në publik edhe pa grim. Duhet pranuar se ajo nuk duket fare mirë dhe shumë e zbehtë.

the authorBurbuqe Metolli