Aktuale

Zhduket një person në Vushtrri

Një person është zhdukur dy ditë më parë në fshatin Dolak të Vushtrrisë.

Rasti në polici është raportuar nga babai i tij.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se djali i tij mashkull k/Shqiptar ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Njësiti policor është duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë./FaktePlus/