Aktuale

Zhduket një vajzë në Rahovec

Një vajzë nga Rahoveci është raportuar si e zhdukur.Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës vajza është zhdukur që nga dita e enjte dhe rasti është raportuar nga babai i saj.

“Me datë 31.03.2017 ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se me date 29.03.2017 vajza e tij viktima femër K-Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftim.