ShowBiz

Zhvishet Rita Ora, mbulon vetëm gjoksin me duar

Rita Ora është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme të momentit në botë. Ajo së fundmi u bë pjesë e eventeve më prestigjioze, ndërsa ishte udhëheqëse edhe e ceremonisë së narjes së çmimeve EMA Aëards 2017, shkruan Indeksonline.

Rita së fundmi është duke qëndruar në Australi, nga edhe ka ndarë një fotografi me ndjekësit e saj në rrjetin social. Edhe kësaj radhe Rita tregon që nuk ka turp, ajo shihet gjysmë e zhveshur, ndërsa ka mbuluar gjoksin me duar./Indeksonline/

the authorE B