Sport

Zinedine Zidane e ka shumë seriozisht për këtë futbollist

Gazeta “Don Balon” raporton se trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka kërkuar që të transferohet sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani.

Forma jo e mirë e treshes Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Gareth Bale ka bërë që drejtuesit e Real Madridit të mendojnë për përforcime në afatin kalimtar të janarit.

Mirëpo, nëse Reali do të ofronte 70 milionë euro, atëherë gjërat mund të ndryshojnë. /arbresh.info/