Aktuale

Zjarri i mbeturinave djegë edhe një auto-servis

Një auto-servis është përfshirë nga zjarri në Pejë, me ç’rast janë djegur disa pjesë të veturave. Zjarri erdhi pas djegies së mbeturinave nga një person i panjohur.

Njësitë e zjarrfikësve kanë dalë në vendin e zjarrit dhe kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar./KosovaPress/

the authorE B