Sport

Zyrtare: Ylli i madhe i rikthehet Barcelonës (Foto)

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Villarrealit, e cila luhet nga ora 18:30.

Në mesin e të ftuarve është edhe ylli i skuadrës, Andrés Iniesta, i cili ka munguar në ndeshjet e fundit për shkak të lëndimeve.

Kurse, Barcelonës në këtë takim do t’i mungojnë këta lojtar: Aleix Vidal, Rafinha dhe Mathieu për shkak të lëndimeve. /Express/

Lojtarët e ftuar

Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis Suárez, Arda, A. Iniesta, Luis Suárez, Messi, Neymar, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne y Sergi Roberto.

the authorE B