Nesër në Panairin Vjeshtor AAB 2018 promovohen dy libra të rinj

4 Tetor 2018

Të nderuar studentë,

Në kuadër të Panairit Vjeshtor të Librit AAB 2018, nesër me fillim nga ora 12:00 në Qendrën Mediale të Kolegjit AAB do të bëhet promovimi i dy librave: “Kosova” vëllimi VI, VII dhe VII e autorit Jusuf Buxhovi si dhe “Të vdekurit e gjallë” e autorit Ibrahim Kadriu.

Ju mirëpresim! 

Share: