Njoftim për Festën e Fitër Bajramit

23 Maj 2020

Të nderuar studentë dhe staf i Kolegjit AAB,

Ju njoftojmë se bazuar në Ligjin për Festat Zyrtare në Kosovë dhe në përputhje me Kalendarin Akademik, me rastin e Festës së Fitër Bajramit, Kolegji AAB nuk do të punojë të hënë më 25 maj 2020.

Kolegji AAB të gjithë besimtarëve myslimanë ju uron Gëzuar Fitër Bajramin!

Share: