TELEGRAM NGUSHËLLIMI

9 Shtator 2021
Kolegji AAB | Telegram Ngushllimi

Të nderuar bashkëkombës dhe qytetarë të Tetovës,
jam thellësisht i tronditur nga ngjarja tragjike e ndodhur mbrëmë në Tetovë, ku nga shpërthimi i zjarrit në spitalin e qytetit, humbën jetën disa pacientë e punonjës shëndetësor.

Në emër të Kolegjit AAB, u shpreh ngushëllimet më të thella familjarëve të viktimave, për humbjen e jetëve të më të dashurve të tyre, duke uruar shërim të shpejtë për të lënduarit!

Me respekt,
Bujar Demjaha,
Rektor i Kolegjit AAB

Share: